DZIEŃ DZIAŁKOWCA 2016 - Zawiadomienie

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Utworzono: niedziela, 07, sierpień 2016

Z A W I A D O M I E N I E

dzien-dzialkowca-2016.jpg

 

ZARZĄD
RODZINNEGO OGRODU DZIAŁKOWEGO „KALINKA” w PILE

zaprasza działkowców z rodzinami i przyjaciółmi
NA UROCZYSTOŚĆ OBCHODÓW
„DNIA DZIAŁKOWCA” W RODZINNYM OGRODZIE DZIAŁKOWEGO „KALINKA” W PILE

3 wrzesień 2016 r. godz. 15.00  

Program uroczystości:

 • 15.00
  • Inauguracja obchodów. Wystąpienie Prezesa Zarządu
  • Wręczenie odznaczeń i wyróżnień
  • Prezentacja kroniki ogrodu
  • Zwiedzanie wystawy: "Ogród Kalinka w obiektywie"
  • Wspólne biesiadowanie przy grochówce, pieczonej kiełbasce i kufelku chłodnego piwa
  • Konkursy i zabawy, zawody sportowe dla dzieci i rodziców (każdy uczestnik otrzymuje nagrodę)
  • Jazda na konikach i wiele innych atrakcji
 • 19.00 – 02.00
  • Zabawa taneczna przy akompaniamencie zespołu muzycznego

 

Zapisy w każdą sobotę w biurze Zarządu w godz. 17.00 – 18.00 do dnia 31.08.2016r. lub tel. 512 462 597. Wpisowe – 15 zł od osoby dorosłej, 10 zł od dziecka (grochówka, kiełbaska, pajda chleba ze smalcem i kiszonym ogórkiem, pieczywo, piwo, kawa i herbata, soczek i wata cukrowa dla dziecka). Talony konsumpcyjne wydawane będą w dniu imprezy.

Biuletyn Informacyjny

W Biuletynie Informacyjnym KZ nr 6/2018 m.in. materiały z XX posiedzenia Krajowej Rady PZD z 14.03.2018 r., sprowadzanie z działalności Prezydium KR i Krajowej Rady PZD w roku 2017, otwarty plan pracy KR i Krajowego Zarządu na rok 2018, ocena projektu ustawy o zmianie niektórych ustawa w związku z uproszczeniem procesu inwestycyjno-budowlanego oraz informacja o szkoleniach dla nowych działkowców w okręgach PZD.

Więcej…

Informator Działkowca

Najnowsze wydanie Informatora Działkowca możesz już znaleźć na tablicach informacyjnych w swoim ogrodzie. Wśród najważniejszych informacji: "Nowy regulamin ROD wkrótce w ogrodach", "Wycinka drzew ozdobnych", "PZD ws. zmiany ustawy śmieciowej", "Dotacje dla ROD z budżetów gminy". Zachęcamy do czytania!

Więcej…

Zielona Rzeczpospolita

W najnowszym numerze „Zielonej Rzeczpospolitej” – Wiosna w ROD 2018 - Walne zebrania w ROD, który w następnym tygodniu trafi do wszystkich ogrodów przeczytać można o m.in. o rejestracji znowelizowanego statutu PZD, opłatach za wodę wg nowego prawa wodnego, budowie siedzib dla Zarządów ROD, stanowisku PZD w spr. projektu ustawy reprywatyzacyjnej i pracach nad nowelizacją Regulaminu ROD. Ponadto w numerze: Przewodnik po walnych zebraniach, bezpieczeństwie w ROD, zasadach wycinki drzew i krzewów oraz przepisach dot. budowy altan na działkach. Zachęcamy do czytania, również w wersji on-line ! Przypominamy, że Zielona Rzeczpospolita jest przeznaczona dla działkowców i rozprowadzana bezpłatnie przez Zarządy ROD. Więcej…

Facebook PZD

Copyright 2020. Joomla 1.7 templates. ROD "Kalinka" w Pile.